UFO wokół Słońca przypomina sześcian rodem z STAR TREK

„UFO Sightings Daily” ogłasza, że ogromne sześciany, podobne do tych ze Star Trek’a – znanego filmu science – fiction, krążące wokół Słońca mogą wkrótce udać się w kierunku Ziemi. Borg – fikcyjna rasa cyborgów z uniwersum Star Trek, jedna z najpotężniejszych ras z ukazanych w "Gwiezdnej Wędrówce".

W zasadzie Borg nie jest konkretną rasą, lecz kolektywem istot różnych ras. Ich statki to latające sześciany o niebywale szybkiej regeneracji i zdolności adaptowania się do częstotliwości broni. Jeżeli zestawi się wierzenia starożytnych gnostyków, lucyferian oraz raport „UFO Sightings Daily” z 2011 roku można pokusić o stwierdzenie, że Bóg występuje na orbicie Słońca w postaci gigantycznego sześcianu.

Rozdział 22 Biblii opisuje „Miasto Boga”, Nowe Jeruzalem jako gigantyczny sześcian, który pochodzi z nieba. Front Wyzwolenia Lucyfera (LLF) przyjęła to oraz wiele innych odniesień z Biblii dotyczących „nieba i piekła”. Doszli do wniosku, że „niebo” jest rzeczywiście źródłem gigantycznej siły psychicznej pochodzącej ze wszystkich zgromadzonych dusz, która umożliwia „Bogu” zajęcie się swoją pracą, która ostatecznie polega na unicestwieniu rasy ludzkiej. Nie jest to dalekie od wierzeń pogańskich gnostyków, którzy sugerowali, że zorganizowana religia reprezentuje imitację ludzkiej duchowości, która jest sztucznie humanizowana przez „cudzoziemców”.

Pogańscy gnostycy wierzyli, że byli to pozaziemscy cudzoziemcy i twierdzili, że mają „pasożyty zamiast umysłu”. Być może stąd J.K. Rowling wzięła pomysł na „dementorów” występujących w jej książkach o Harrym Potterze. Gnostycy nazywali ich Archonami oraz uważali, że wywodzą się oni z Biblii. Jest to jeden z punktów, który podziela również Front Wyzwolenia Lucyfera.

Sześciany zostały zauważone i zgłoszone przez „UFO Sightings Daily” przez Mike’a, który bardzo dużo swojego czasu poświęca na przeglądaniu zdjęć z SOHO. SOHO wykorzystywane jest we współpracy NASA z ESA, które starają się zbadać wszystkie zagadki dotyczące Słońca, a zdjęcia wykonywane przez SOHO dostępne są dla każdego, do obejrzenia.

Na niektórych zdjęciach, nad którymi pracował Mike, obiekt jest widziany z roku i wyraźnie prezentuje prostą ścianę sześcianu. Czasami też przypomina schodki składające się jakby z bloków lub pikseli. Można porównać to do piramidy Majów i prowadzi to do kolejnej zagadki czy ma to jakiś związek z ich kalendarzem. Scott C. Waring założyciel i kierownik „UFO Sightings Daily” ma swoją własną teorię dotyczącą sześcianów: „Uważam, że jest to możliwe, ponieważ te przedmioty pozyskują energię słoneczną. Wydaje się to bardzo prawdopodobne.” Źródło: The Canadian

Jeżeli spodobał Ci się artykuł, to będzie nieziemsko, jeśli go ocenisz, skomentujesz, albo nawet udostępnisz znajomym.

×

Szukaj w serwisie

×