Horoskop na Rok Kozy – 2015

Według kalendarza księżycowego rok 2015 stanie się rokiem Drewnianej Kozy. Koza (albo Owca) - (羊) zacznie rządzić tym rokiem w dniu 19 lutego, a skończy 7 lutego 2016 r.

Ogólny horoskop na 2015 r.

Rok Kozy (2)Koza, zgodnie ze wschodnim horoskopem, wniesie w 2015 rok głębokie zmiany do każdej ze sfer ludzkiego życia. I choć te zmiany mogą być pozytywne, to oddziaływać będą na Was takie czynniki, jak nieprzewidywalność, wybuchowość i upór, ponieważ właśnie takie cechy przypisywane są patronce 2015 roku – kozie. Jednak każdy człowiek, który chce wnieść w swoje życie nowości, a nawet w pełni je odmienić, otrzyma w tym okresie nie mało ciekawych propozycji i możliwości.

Astrologiczna prognoza na 2015 rok nie radzi budować jakichś globalnych planów, ponieważ w roku Kozy jest to działanie bezużyteczne. Uparta Koza może wszystko odwrócić po swojemu i Wam przyjdzie w trybie awaryjnym zweryfikować swoje zamiary. Po mijającym Roku Konia, spokojnym i zrównoważonym, trudno będzie przywyknąć do kaprysów krnąbrnej Kozy. W 2015 roku pojawią się dwa pełne zaćmienia słońca i Księżyca. Te wydarzenia będą ważne dla każdego człowieka, ponieważ w te dni należy zachować ostrożność: mogą zaistnieć zmiany w sferze zarówno zawodowej, jak i osobistej, przy czym nie zawsze korzystne. Aby nie stały się dla Was groźne, unikajcie nieprzemyślanych kroków, przewidujcie możliwe konsekwencje.

Horoskop miłości na 2015 r.

Rok Kozy (3)Oczywiście, Koza szczerze i ze wszystkich sił będzie dążyć do miłości, pomyślności i dobrobytu, jednak sposób osiągania tych celów nie każdemu może się podobać. Rok 2005 będzie dla każdego ważnym okresem, ponieważ przyniesie wiele zmian. Układ planet będzie sprzyjający dla nowych kontaktów, interesujących spotkań, początku romantycznych związków i przyjaźni. U wszystkich wzrośnie poziom życzliwości, towarzyskości i zdolności do poprawy wzajemnych kontaktów.

Będzie mnóstwo przyprawiających o zawrót głowy romansów, ale też wiele miłosnych zawodów, sporów, skandali, rozwodów i podziałów majątku. Między rywalami znacznie nasili się konkurencja o serce ukochanej osoby. Pary małżeńskie znajdą się już na początku roku w stanie pobudzenia, wymagając od siebie wzajemnie coraz to nowych dowodów miłości. Ważne jest, aby nie zaprzątać sobie umysłu ulotnymi sprawami i nie dawać kochanej osobie powodu do podejrzeń o niestałość, co może przynieść opłakane skutki. Chociaż pewna agresywność w miłosnych związkach może zwiększyć liczbę rozwodów, to i nowych rodzin powinno znacząco przybyć w tym roku. Rok Kozy stanie się korzystnym dla tych, którzy planują powiększenie rodziny. Dzieci urodzone w tym okresie otrzymają od patronki roku – Kozy bezcenne podarki. Będzie to zdolność do łatwego przystosowania się do nowych warunków, niestandardowego myślenia i znajdowania wyjścia z najbardziej skomplikowanych sytuacji.

Horoskop kariery na 2015 r.

Rok Kozy (4)Jeśli chodzi o karierę, ten rok nie przyniesie postępu. Gospodyni tego okresu, Drewniana Koza, podaruje ludziom nowe pomysły dla biznesu i podpowie, jak ułatwić sobie pracę, aby przy mniejszym nakładzie sił podwyższyć zarobki. Dla tych, którzy nie lubią stać w miejscu i pragną ciągle rozwijać się i dążyć do przodu, ten czas będzie idealną trampoliną dla dalszych zwycięstw. Większość będzie jednak myśleć o odpoczynku i sprawach bytowych. Z drugiej strony, dużą szansę na rozwój i wspinanie się po drabinie zawodowej kariery otrzymają te osoby, które dzięki własnemu uporowi, albo korzystnemu zbiegowi okoliczności, zdecydują się pracować w pocie czoła. Ich wysiłki zostaną zauważone i być może odmienią ich życie na lepsze. Poza tym Rok Kozy, to ważny okres dla ludzi sztuki, twórców w różnych dziedzinach. Właśnie w tym roku wielu z nich osiągnie sukces i sławę.

Horoskop finansowy na 2015 r.

Niefrasobliwość patronki tego roku – Kozy doprowadzi do tego, że wiele osób będzie starać się więcej odpoczywać, a tym samym wydawać więcej pieniędzy. Chociaż rok będzie sprzyjał amatorom szybkiego wzbogacenia się, miłośnikom ryzyka, to taka postawa może skończyć się dla wielu katastrofą. Lepiej będzie zachować pieniądze na koncie albo zainwestować w nieruchomości, niż podejmować ryzykowne gry. Drewniana Koza zachęca do zabawy i nadmiernego wydawania pieniędzy obiecując w zamian swój patronat wszystkim amatorom łatwych zdobyczy. Pamiętajcie jednak, że nadmierne ryzyko w tym roku nie popłaca. Aby maksymalnie zredukować możliwość strat, wszelkie większe operacje finansowe należy realizować pod koniec 2015 roku.

Horoskop zdrowia na 2015 r.

W Roku Drewnianej Kozy należy szczególną uwagę zwrócić na swoje zdrowie. Jeśli cierpicie na chroniczne dolegliwości, to horoskop na 2015 r. radzi dokładnie i uważnie wypełniać wszelkie zalecenia lekarzy. Aby uchronić się od ewentualnych infekcji, już od początku roku należy zająć się profilaktyką, a pomóc w tym może też uprawianie sportów. Rok 2005 zapowiada się być czasem spokojnym i bezpiecznym, dlatego też mniej powinno być w nim sytuacji stresowych, niż w poprzednim roku. Pozwoli to Wam uniknąć załamań nerwowych, wpadania w stany depresyjne oraz wszelkich wynikających z tego chorób. W roku Drewnianej Kozy należy zachować szczególną ostrożność w obchodzeniu się z ogniem, zachowywać przepisy bezpieczeństwa w pracy i podczas jazdy samochodem.

(zdjęcia wg Cathrin Karras)

Jeżeli spodobał Ci się artykuł, to będzie nieziemsko, jeśli go ocenisz, skomentujesz, albo nawet udostępnisz znajomym.

257
×

Szukaj w serwisie

×